Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Vroom

Vroom to elastyczny wąż ssący o dł. 7,4 m umieszczony w małej skrzynce, którą montuje się najczęściej w szafkach kuchennych. Bardzo pomocny w sprzątaniu drobnych zanieczyszczeń na blatach i w szafkach. Vroom załączany jest automatycznie po wyciągnięciu węża ze skrzynki, a po zakończeniu sprzątania automatycznie wyłączany po wciągnięciu węża do urządzenia. Idealny w Twojej kuchni. Świetnie nadaje się do zamontowania w garażu, zajmuje mało miejsca, bardzo wygodny w użyciu!

  

WALLY FLEX

Super wygodny wąż ssący - rozciąga się do długości 4m., przeznaczony do systemu centralnego odkurzania. WALLY FLEX można zamontować w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Niezastąpiony w takich pomieszczeniach jak łazienka, kuchnia lub garaż, gdzie szybko i w łatwy sposób zbierzesz okruszki z blatu, włosy z płytek, wyczyścisz filtr w pralce.